Poznaj nasz zespół

Kwiatek

Serdecznie zapraszam do Salonu Urody Jolanty Skąpskiej. Firma powstała w 1993r na podwalinach wielkiej pasji i zaangażowania.

Specjalizujemy się w kosmetyce przeciwstarzeniowej, makijażu permanentnym oraz pielęgnacji dłoni i stóp.
Największy nacisk kładziemy na naturalny wygląd, higienę, bezpieczeństwo .

To już 3 lokalizacja salonu na przestrzeni lat. Zapraszamy do nowoczesnego, jasnego wnętrza -240 m2 z widokiem na piękny park.
We wnętrzu czeka na Państwa relaksująca muzyka, zapach oraz wykwalifikowany personel.

Poznaj osoby odpowiedzialne za sukces salonu

Jolanta Skąpska

Właścicielka Salonu Urody

„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób”

Swoje upodobanie do zawodu wyssałam z mlekiem matki i wykonuję go z pasją od ponad 20 lat. Jest moim spełnieniem, ponieważ mogę tu zrealizować marzenia wielu kobiet dotyczących poprawy wyglądu i ich samopoczucia. Zaspakajam również swoje ambicje zawodowe. Specjalizuję się w makijażu permanentnym – od 16 lat, a także w kosmetyce anti-aging / przeciwstarzeniowej. Uczestniczę w szkoleniach i kongresach branżowych w Polsce i za granicą, aby móc zaproponować najlepsze i bezpieczne rozwiązania dla problemów, z którymi zwracają się do nas Klienci. 

Nowy salon, który powstał w styczniu 2017 r stał się oazą komfortu dla Klientów i dla nas. Jest spełnieniem moich marzeń o wyjątkowym miejscu w Radomiu, gdzie można zadbać o siebie od stóp do głów. Gdzie tradycyjna kosmetyka – to za mało, a na medycynę estetyczną jeszcze nie czas lub brak ochoty.

Czas wolny wypełniają mi spotkania z najbliższymi i przyjaciółmi, od których czerpię wsparcie i moc. Uwielbiam dobrą kuchnię i taniec. Z wielkim zapałem trenuję fitness, gdzie resetuję umysł i dbam o ciało.

Logo

Anastazja Skąpska​

Lekarz medycyny estetycznej w Salonie Urody

„Naturalne piękno cenię sobie najbardziej”

Z wykształcenia jestem lekarzem dentystą. Swoje zamiłowanie medycyną estetyczną rozpoczęłam już na studiach, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Medycyna estetyczna rozwija się z dnia na dzień, dlatego cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności. Cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta i naturalny wygląd.
W Salonie Urody wykonuję zabiegi mezoterapii igłowej i zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Prywatnie jestem miłośniczką podróżowania i dobrej kuchni.

Pozdrawiam

Danusia

Manicurzystka w Salonie Urody​

„Makijaż podkreśla urodę, aleto uśmiech czyni ją piekną”

Pracuję jako manicurzystka w Salonie Urody. Na co dzień jestem uśmiechnięta, pomocna i pełna energii. Mój zawód to także moja pasja. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i podążam za trendami.

Po pracy staram się aktywnie spędzać czas. Uwielbiam jazdę na rowerze i przebywanie na świeżym powietrzu.
Moją pasją są także podróże, które inspirują i dodają energii.

Pozdrawiam

Karolina ​

Recepcjonistka w Salonie Urody​

„Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”

Jestem recepcjonistką w Salonie Urody, z którym związana jestem już 8 lat. Zawsze miła i uśmiechnięta. Uważam się za osobę ambitną, kreatywną, pełną zaangażowania w to co robię i nigdy nie brakuje mi energii do pracy. Posiadam kompleksową wiedzę z zakresu zabiegów jak i kosmetyków, dzięki czemu zawsze proponuję klientom najbardziej odpowiednią dla nich pielęgnację. Ciągle poszerzam swoją wiedzę aby dążyć do perfekcji. Dbam również o wizerunek Salonu Urody i staram się zawsze podchodzić profesjonalnie do klientów Salonu.

W wolnych chwilach spędzam czas z najbliższymi, uwielbiam gotować oraz aktywnie spędzać czas.
Interesuję się podróżami, kosmetologią oraz aranżacją wnętrz.

Pozdrawiam

Zofia​

Kosmetolog w Salonie Urody​

„Utrzymuj wysokimi swoje obcasy, swoją głowę i swoje wartości”

Jestem pełna energii, żywiołowa, kontaktowa i zawsze pomocna. Swój zawód wykonuję z zamiłowaniem. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. W pracy kieruje się indywidualnym i serdecznym podejściem do klienta. Ciągle głodna wiedzy nieustannie staram się doskonalić, a we wszystkim co robię zawsze dążę do perfekcji.

Wykonywanie makijaży dziennych i wieczorowych to moja pasja, nie tylko praca. Ukończyłam kurs makijażu ślubnego w PROmakeup Academy pod okiem Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek. Śledzę nowe trendy i techniki makijażu oraz nowinki kosmetyczne, aby kompleksowo dbać o wizerunek klientów.

W wolnym czasie oddaje się aktywnemu stylowi życia i uczęszczam na zajęciach fitness, które wzmacniają moje ciało i ducha. Testuję nowe kosmetyki do makijażu oraz uwielbiam spędzać czas ze znajomymi przy dobrej kawie. 

Kwiatek

Julita​

Kosmetyczka w Salonie Urody​

„Pozytywnie będę myśleć tylko jeżeli wszystko się zmieni, a teraz przeczytaj od tyłu i dokonaj wyboru”​

Jestem kosmetyczką w Salonie Urody, a zawód ten wykonuję od kilkunastu lat i jest on jednocześnie moją pasją. Staram się być profesjonalna w każdym calu. Wykonuję zabiegi typowe dla tego zawodu czyli hennę, regulację brwi, depilację woskiem, oczyszczanie twarzy, jak również pielęgnacyjne na twarz, szyję, dekolt oraz ciało. Specjalizuję się również w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak mezoterapia czy zabiegi laserowe.
W makijażu okolicznościowym, który wykonuję zawsze dążę do efektu, który zadowoli klientkę.

Wolny czas to luksus sam w sobie ale gdy tylko go posiadam spędzam go z bliskimi, jeżdżę na rowerze, spaceruję.
Lubię też dobre jedzenie. Wkrótce planuję wznowić podróżowanie, które pozwala na odkrywanie nowych pasji.

Pozdrawiam

Ania​

Manicurzystka w Salonie Urody​

„Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą”​

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się 14 lat temu w Salonie Urody, gdzie zajmuję się pielęgnacją dłoni i stóp oraz stylizacją paznokci. Praca to także moja pasja. Cudownie jest robić to co się kocha. Staram się do wszystkich moich klientów podchodzić nie tylko profesjonalnie ale także indywidualnie, dzięki czemu nawiązujemy ze sobą trwałe relacje i budujemy wzajemne zaufanie.

Dokładność, uśmiech i opanowanie to cechy, które mnie wyróżniają. Chętnie podejmuję wyzwania
i zawsze konsekwentnie dążę do celu.

Pozdrawiam

Aneta

Kosmetyczka w Salonie Urody​

„Kobiety, rzadko przekraczają czterdziestkę i mogą wiek ten zachować w nieskończoność”

Stawiam na rozwój kosmetyki, dlatego nie zatrzymuję się w miejscu ale żądna wiedzy biorę udział w licznych szkoleniach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Gdybym miała wybrać swój ulubiony zabieg, byłby to Cryolift. Dlaczego? Efekty mówią same za siebie. Odświeża, pobudza, ujędrnia skórę, przywraca owal i dawne rysy twarzy.

Moje życie to nie tylko praca:) Swój wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z rodziną. Podróże to moja pasja, dlatego w przerwie od wyjazdów i zwiedzania lubię oglądać programy i filmy podróżnicze.

Do zobaczenia w Salonie Urody!

Anetka

Marta​

Recepcjonistka w Salonie Urody​

„Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy”​

Cześć mam na imię Marta jestem wesołą i uśmiechniętą osobą. U Pani Joli w Salonie Urody jestem zatrudniona na stanowisku recepcjonistki (pewnie mnie kojarzycie). Zawsze kompetentna w swojej pracy, służę wszystkim pomocą. Prawdziwa kobieta pracująca, nic na recepcji nie jest mi straszne. To ja odbieram telefony, prowadzę grafik i gromadzę całą dokumentację. Czuwam nad tym, aby w naszym Salonie nigdy nie zabrakło żadnych produktów uzupełniając zaopatrzenie.

Po pracy lubię aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze Interesuje się urodą, makijażem i kosmetykami. 

Agata

Masażystka w Salonie Urody​

„Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości”​

Jestem masażystką. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności pomagam zwlaczać negatywne skutki stresu, napięcia i obolałych mięśni. Przywracam harmonię ciała i umysłu. Zajmuję się również zabiegami na ciało, które poprawiają niedoskonałości i kondycję całego ciała. Jestem osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną do świata. Bardzo lubię kontakt z ludźmi, którym staram się przekazywać pozytywną energię. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną. Uwielbiam pracę w ogrodzie. Jazda na rowerze to mój relaks. Z wielką przyjemnością dla naszych klientów i swoją wykonuję japoński rytuał masażu twarzy. Efekty i odczucia – genialne.

Serdecznie zapraszam

Agnieszka​

Recepcjonistka w Salonie Urody​

„Rób to co kochasz całym sercem, całą duszą, a osiągniesz wiele”​

Jestem najmłodsza stażem w Salonie Urody i moim centrum dowodzenia jest recepcja. Poza pracą na recepcji zajmuję się marketingiem  prowadzeniem profilu firmowego w social media (facebook). Uwielbiam kontakt z ludźmi, a pracę swoją wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Moją zaletą jest proaktywność. W swoim działaniu nie lubię być sztampowa, szukam nowych rozwiązań. Wyzwania są moją siłą napędową. 
Chętnie uczestniczę w szkoleniach branżowych.

W czasie wolnym lubię tańczyć, otaczać się życzliwymi ludźmi oraz spędzać czas z rodziną.

Serdecznie zapraszam