Logo

Multimedia

Medycyna Estetyczna

Korzystanie z medycyny estetycznej cieszy się coraz większą popularnością. Pojawianie się nowoczesnych technik, preparatów i metod ich wykorzystania daje kolejne możliwości niwelowania niedoskonałości skóry. Ich efektem powinny być naturalnie wyglądająca poprawa wyglądu i wrażenie wypoczętej, zrelaksowanej i zadbanej twarzy.
Medycyna estetyczna to dziedzina pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. Zaliczane do niej zabiegi wyróżniają się małą inwazyjnością lub nawet jej brakiem. Są przeprowadzane bez użycia skalpela, nie wiążą się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji.

Zabiegi nie są także wykonywane wyłącznie dla osób, których proces starzenia jest już widoczny. Korzystają z nich również osoby, które chcą zachować młodość na dłuższy czas lub borykają się z defektami skóry.

Lifting bez skalpela - NIR

Termolifting NIR™ to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do ok. 40-44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności. Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej. Jest to zabieg całoroczny.

Logo

Geneo - oczyszczenie, rozświetlenie, dotlenienie skóry

Opatentowana technologia firmy Pollogen powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Środowisko bogate w CO2 wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek umożliwiając natychmiastowe dotlenienie i odmłodzenie skóry. Głowica urządzenia wprawia w koliste ruchy tabletkę dzięki czemu złuszczamy zrogowaciałą warstwę naskórka, usuwamy wszelkie zanieczyszczenia. Odpowiednio dotleniona i złuszczona skóra jest idealnie przygotowana do wchłaniania aktywnych składników zawartych w preparacie. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, sterylnych końcówek zapewniających maksymalną sterylność.

Cryolift - Lifting Krioterapia

Lifting Krioterapia jest to zabieg wykorzystujący ujemne temperatury do pobudzenia krążenia, dotlenienia oraz odżywienia komórek. Doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z tzw. „chomikami” czy też opadającymi policzkami. Poza obszarem na twarzy terapia może zmierzyć się również z ujędrnianiem skóry na brzuchu czy biuście. Jak widać jest to zabieg wielozadaniowy, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Podczas terapii Kriolift w skórę wtłaczane są składniki odżywcze, które są również wykorzystywane podczas tradycyjnej mezoterapii. Kosmetolog podczas zabiegu decyduje jakich składników odżywczych brakuje naszej skórze. Pracujemy na kosmetykach marki Filorga.

Metoda nr 1 na świecie służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi I oczu. Dyplom Elite Lingerist uzyskany w Monachium.
IV miejsce w Mistrzostwach Makijażu Long-Timer-Liner.

Kosmetyczne upiększenie twarzy poprzez pigmentację brwi, ust, kresek górnych i dolnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz czas podczas makijażu porannego, świeżość utrzymującą się cały dzień. Najważniejszy w naszym przekonaniu jest naturalny wygląd, dzięki właśnie takiemu rozwiązaniu, co realizujemy poprzez indywidualne podejście, bezpłatną konsultację oraz dobór odpowiednich barwników z szerokiej gamy kolorów. Trwałość makijażu zależy od indywidualnych czynników, dlatego zabieg należy powtarzać co 3-5 lat.