Makijaż permanentny Salon Urody Jolanta Skąpska

Makijaż permanentny i okolicznościowy

Metoda nr 1 na świecie służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi I oczu. Dyplom Elite Lingerist uzyskany w Monachium.
IV miejsce w Mistrzostwach Makijażu Long-Timer-Liner.

Kosmetyczne upiększenie twarzy poprzez pigmentację brwi, ust, kresek górnych i dolnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz czas podczas makijażu porannego, świeżość utrzymującą się cały dzień. Najważniejszy w naszym przekonaniu jest naturalny wygląd, dzięki właśnie takiemu
rozwiązaniu, co realizujemy poprzez indywidualne podejście, bezpłatną konsultację oraz dobór odpowiednich barwników z szerokiej gamy kolorów

Konsultacja i rysunek wstępny bezpłatnie

Zobacz cennik 

Makijaż permanentny brwi

1000 zł

Nieregularność brwi to powszechny problem. Jeżeli defekt jest bardzo widoczny, męczy Cię codzienna walka z tą przypadłością? Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wyznając 100% naturalności w naszej ofercie mamy metodę włoskową oraz ombre.

Makijaż permanentny ust

1000 zł

Pełne, piękne, soczyste usta bez malowania? Tak to jest właśnie to! Cały dzień bez użycia pomadki, szminki. Makijażem tym można lekko poprawić nieregularny kształt ust. Decydujesz się na makijaż permanentny ust - wybierasz kolor, uzyskujesz świeżość, naturalność i kształt bez efektu rozmazania, czy ciągłego malowania.

Kreski górne

550 zł

Czy znasz sytuację, w której jedna kreska różni się od drugiej? Z pewnością wiesz o czym piszemy. Do tego jest to czasochłonne i irytujące? Dlatego właśnie kreski górne i dolne są idealnym rozwiązaniem, które wyręczy Cię z codziennego trudu podczas porannego makijażu.

Kreski dolne

450 zł

Dodatkowe pogrubienie kresek

200 zł

Makijaż okolicznościowy

110 – 150 zł

Mikropigmentacja skóry głowy

3500 zł

To nowy, alternatywny sposób radzenia sobie z nadmierną ilością wypadających włosów/ łysieniem. Dedykowany wszystkim tym, którzy mimo poddaniu się szeregu zabiegom, które z różnych przyczyn, nie przyniosły im satysfakcji, nadal poszukują innego rozwiązania. Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu, co wizualnie imituje krótko strzyżony włos. Właściwie wykonana mikropigmentacja wygląda bardzo naturalnie, co przekłada się na komfort, pewność siebie, a co za tym idzie, satysfakcję pacjenta.

Mikropunktura

Rozstępy, blizny zanikowe i przerostowe (po cięciu cesarskim, po urazach, operacyje, potrądzikowe,pooparzeniowe) cena uzależniona jest od obszaru zabiegowego

Mały obszar

350 zł

Większy obszar

600 zł

Sprawdź także inne oferty