TERAPIA ŚWIATŁEM LED

Celluma - lampa LED

80 zł

OPIS ZABIEGU

Terapia światłem polega na przykładaniu do tkanki określonych długości fal energii świetlnej w celu uzyskania korzyści terapeutycznych. Dostarczona energia jest następnie wykorzystywana do poprawy wydajności komórkowej. Terapia światłem może być prowadzona za pomocą diod elektroluminescencyjnych (LED) lub zimnych laserów i ma różnorodne zastosowania w wielu dziedzinach medycyny.  Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny, nie wymaga czasu rekonwalescencji i można go bezpiecznie stosować na każdy rodzaj skóry. Urządzenia do terapii światłem LED Celluma, zatwierdzone przez FDA w zakresie łagodzenia bólu i pielęgnacji skóry, wykorzystują energię świetlną o określonych długościach fal w celu poprawy zdrowia komórek poprzez przyśpieszenie naprawy i uzupełnienia uszkodzonych komórek tkankowych.

WSKAZANIA

Urządzenia Celluma LED są zatwierdzone przez FDA do leczenia następujących schorzeń:

  • Pełne zmarszczki na twarzy,
  • Trądzik pospolity zapalny,
  • Zmniejszone miejscowe krążenie krwi,
  • Sztywność mięśni i stawów,
  • Napięcie tkanki mięśniowej,
  • Ból mięśni i stawów,
  • Skurcz mięśnia
  • Ból artretyczny.

TERAPIA ŚWIATŁEM LED ANTI AGING

Starzenie się można opisać jako degradację procesu metabolicznego. Odkąd pamiętamy, ludzie szukali sposobów minimalizowania skutków starzenia. Robimy to, ponieważ wszyscy chcemy czerpać największą radość i spełnienie z naszego ograniczonego czasu na ziemi. Chcemy więcej czasu spędzonego z małżonkiem i dziećmi, więcej śmiechu z naszymi przyjaciółmi, więcej czasu na podróżowanie i więcej czasu na pozostawienie naszego śladu na świecie. Wiele uzdrowisk i centrów odnowy biologicznej oferuje obecnie specjalne zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia w celu zwalczania różnorodnych skutków ubocznych procesu starzenia, w tym terapię światłem czerwonym LED. I chociaż nie możemy dosłownie cofnąć czasu w czasie, są kroki, które możemy podjąć teraz, aby poprawić i zachować jak najlepszy wygląd. Jeśli chodzi o starzenie się, istotnym czynnikiem prowadzącym do zmarszczek, drobnych linii i bólu stawów jest nieodpowiedni poziom kolagenu. Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym występującym w skórze i innych tkankach łącznych. Kolagen dosłownie spaja nasze ciała. Łatwym sposobem na zapamiętanie, co robi kolagen, jest spojrzenie na grecki przedrostek „kolla”, który oznacza klej. Zwiększona proliferacja fibroblastów to tylko jedna z korzyści terapii światłem czerwonym LED. Fibroblasty wytwarzają włókna kolagenowe, więc nie ma wątpliwości, że im więcej i zdrowszych fibroblastów mamy w skórze, tym więcej i lepszych jest włókien kolagenowych. Jak wszyscy wiemy, synteza i utrzymanie kolagenu jest podstawą przeciwdziałania efektom starzenia. Zdrowy poziom kolagenu zapewnia nam promienną cerę, jędrną skórę, mocne paznokcie, gęste kości i zdrowe włosy. Jest również niezbędny do utrzymania zdrowych mięśni, stawów i ścięgien. Mówiąc najprościej, im więcej naszego organizmu produkuje kolagen, tym lepiej będziemy wyglądać i czuć się z wiekiem.

TERAPIA ŚWIATŁEM BLUE LED LECZENIE TRĄDZIKU

Trądzik to uporczywa choroba skóry, która może wpływać na twarz, klatkę piersiową, plecy, ramiona i ramiona i chociaż niekoniecznie wpływa na nasze zdrowie fizyczne, może bezwzględnie odbić się na psychice. Trądzik może sprawić, że poczujemy się brzydko i skrępowani, chcąc schronić się w naszych domach i ukryć przed światem. I chociaż trądzik jest całkowicie normalny i nie ma się czego wstydzić, to wciąż może powodować niepotrzebny stres w życiu codziennym. Kiedy dochodzi do szczególnie ekstremalnego wybuchu trądziku, może się wydawać, że nic nie działa wystarczająco szybko, aby przywrócić nas do porządku. Terapia światłem LED na trądzik to doskonała opcja leczenia zapewniająca szybkie rezultaty. Jeśli cierpisz na trądzik, prawdopodobnie słyszałeś o terapii światłem jako możliwym rozwiązaniu problemów związanych z pryszczami. Terapia światłem niebieskim LED to nowa fala pielęgnacji skóry dla osób, które próbowały innych metod leczenia trądziku, ale nadal nie widzą oczekiwanych rezultatów. Terapia światłem była dostępna tylko w gabinecie dermatologa lub estetyka, ale wraz z pojawieniem się niedrogich, skutecznych urządzeń do terapii światłem w domu, niebieskie światło na trądzik staje się terapią domową, która jest nietoksyczna, nieinwazyjna i naprawdę, naprawdę skuteczny. Terapia światłem LED działa poprzez zabijanie bakterii wywołujących trądzik u źródła, głęboko pod powierzchnią skóry. Ponieważ ludzie w całym kraj szukają bardziej naturalnych, wolnych od chemikaliów alternatyw dla tradycyjnych rozwiązań medycznych, światłoterapia idealnie pasuje do tego projektu. Terapia światłem niebieskim LED emituje określone, klinicznie potwierdzone długości fal światła, aby wywołać całkowicie naturalny efekt w ludzkiej tkance, zabijając bakterie wywołujące trądzik, zmniejszając stan zapalny i poprawiając koloryt, teksturę i przejrzystość skóry od wewnątrz. Jednak nie wszystkie terapie światłem są sobie równe.

CZAS TRWANIA: 30 minut

Sprawdź także inne oferty