Lipolaser – skuteczne wyszczuplanie!

#aktualności #porady #konkursy #nowe zabiegi #nowe produkty #recenzje #opinie #akcje promocyjne #kobietaradom #wydarzenia

Zabieg I – lipo to nieinwazyjna alternatywa zabiegów medycyny estetycznej, która powoduje utratę centymetrów w obwodzie, działa on na miejsca bardziej oporne na ćwiczenia i diety. Przy tym zabiegu wykorzystywana jest wiązka światła o długości 650-660 nm, która wywołuje reakcje chemiczna w obrębie komórek tłuszczowych, które są rozbijane na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Jest to inaczej zimny laser, który działa tylko na komórki tłuszczowe, nie powoduje uszkodzę tkanek i naczyń krwionośnych znajdujących się w ich sąsiedztwie. Światło to przenika przez warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe. Aby zmetabolizować komórki tłuszczowe należy dołączyć do niego zabieg drenażu lub endermologii oraz utrzymać lub rozpocząć aktywność fizyczną.

Zalecamy 6 zabiegów lipolaseru – 1200 zł zamiast 1680 zł

dodatkowa partia – 140 zł

czas trwania zabiegu: 20 minut / jedna partia

Jeśli chodzi o zabiegi endermologii -znajdziecie więcej informacji na temat pakietów tutaj: 

Wspomaganiem dla lipolasera jest drenaż limfatyczny, który w połączeniu z bandażami arosha jest skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami ciała. 

Dostępny pakiet 10+1 = 1900 zł 

Polecamy przeczytać także

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami, wpisami na bloga i wydarzeniami
Zapisz się do newslettera, a na Twojego maila przyjdą powiadomienia o naszych aktualnościach