Logo

Lumiscan 3D

#aktualności #porady #konkursy #nowe zabiegi #nowe produkty #recenzje #opinie #akcje promocyjne #kobietaradom #wydarzenia

W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas ,kiedy chce dbać o siebie świadomie , nie po omacku.

Zewsząd otoczona poradnikami, artykułami , filmikami na YouTube z zaleceniami jak dbać o siebie, czuje się           w końcu zagubiona.

Jak te uniwersalne porady zastosować do swoich indywidualnych potrzeb i uwarunkowań. Wizyta w salonie kosmetycznym i zaufana kosmetolog napewno może pomóc ,ale zaufana kosmetolog oraz urządzenie high-tech do komputerowej analizy skóry LUMISCAN to już zestaw kompletny.

Co możesz uzyskać dzięki takiemu badaniu?

Po dokładnym usunięciu makijażu i osuszeniu skóry, wykonujemy 4 zdjęcia w różnych rodzajach światła: normalnym, spolaryzowanym, spekularnym i ultrafioletowym. Potem mierzony jest poziom wilgotności skóry.

W wyniku tej procedury urządzenie ukazuje nam diagram, w którym mamy takie parametry jak :

– obiektywny wiek skóry
-fototyp
-rodzaj cery
-poziom nawilżenia
-stan trądziku
-problemy naczyniowe
-przebarwienia widoczne i niewidoczne gołym okiem
-zmarszczki

I wtedy możesz naocznie doświadczyć jak zaawansowana technologia oraz wiedza kosmetologa służą Twojej urodzie. Taka diagnoza pozwala wychwycić najsłabsze punkty, dobrać dla Ciebie idealny produkt do
zmywania czy krem do pielęgnacji domowej, ewentualnie kurację w gabinecie kosmetycznym, czy wręcz wizytę    u lekarza medycyny estetycznej. Takie badanie powtórzone po zaleconej kuracji pozwala ocenić jej skuteczność*.

Określenie fototypu umożliwi dobranie prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej. Ustalenie rodzaju cery pozwala nigdy więcej nie popełnić błędu przy zakupach kosmetyków. Badanie nawilżenia podpowiada ,czy pijemy odpowiednią ilość wody i czy chronimy naszą barierę przed utratą wody.

Obraz skóry naczyniowej ukazuje nam całą siec naczyń pękniętych i rozszerzonych, dzięki temu pozwala precyzyjnie określić, czy ratunku szukamy w kremie czy w terapii laserowej.

Przebarwienia- ich ilość i głębokość da nam również rzetelną ocenę do wyboru terapii.

Cała pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, jako sposób na zapobieganie procesowi starzenia, opiera się na diagnozie  i efektywnej kuracji w salonie , wspomaganej pielęgnacją domową.

Pamiętaj : łatwiej zapobiegać , niż usuwać.

I tym służymy w Salonie Urody.

*skuteczna kuracja to ilość i częstotliwość zabiegów ustalona przez lekarza lub kosmetologa .

Polecamy przeczytać także

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami, wpisami na bloga i wydarzeniami
Zapisz się do newslettera, a na Twojego maila przyjdą powiadomienia o naszych aktualnościach
Potrzebujemy także wyrażenia zgody na przesyłanie do Ciebie wiadomości z aktualnościami Salonu *