Zabiegi specjalne Salon Urody Jolanta Skąpska

ZABIEGI SPECJALNE

Zobacz cennik 

Japoński rytuał masażu twarzy 1h

150 zł

Wprowadza w stan odprężenia i relaksu, konturuje twarz, policzki się unoszą, bruzda nosowa się wygładza, zmarszczki spłycone, znika drugi podbródek - efekt liftingu. Japoński rytuał twarzy to naturalny lifting. Masaż odbywa się na twarzy, szyi, dekolcie oraz uszach. Zabieg jest niezwykle relaksujący oraz naturalny. Jest to masaż ujędrniający, wygładzający i dotleniający. Należy do kategorii zabiegów uzależniających :)))

Ormedic Peel

260 zł

15% organic peeling – o przepysznym składzie: papaya, ananas, dynia, aloes, zielona herbata, mango. Polecany dla kobiet w ciąży, cer wrażliwych, szarych, zestresowanych.

Ormedic Peel jest to jeden z delikatniejszych zabiegów w naszym salonie przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer z tendencją do stanów zapalnych oraz dla kobiet w ciąży. Podczas zabiegu skóra staje się odświeżona, zdrowa, gładka i „uspokojona”. Kuracja bazująca na kosmetykach z organicznym aloesem i kwasem hialuronowym, papają, w otoczeniu zabiegu pięknego zapachu.

Organic Detox

170 zł

Zabieg usuwający zanieczyszczenia, silnie nawilża. Organic Detox zabieg oparty na 100% naturalnych i organicznych kosmetykach polskiej firmy Organic Series. W okresie zimowym zmagamy się ze smogiem, większymi zanieczyszczeniami powietrza, co źle wpływa na naszą cerę. Skóra staje się poszarzała, zanieczyszczona, zmęczona, ale można to niwelować i walczyć poprzez takie właśnie sposoby. Efektem jest rozświetlenie i oczyszczenie skóry, zatrzymanie zanieczyszczeń i ograniczenie ich wpływów.

Organic Detox

230 zł

Zabieg rozszerzony o peeling kawitacyjny i/lub sonoforezę.

Organic Capillary

170 zł

Ma na celu wzmocnienie ścian krwionośnych, złagodzenie podrażnień.

Organic Capillary zabieg oparty na 100% naturalnych kosmetykach polskiej firmy Organic Series przeznaczony dla skóry naczyniowej, zmagającej się z trądzikiem różowatym czy też rumieniem. Po zabiegu ściany naczyń krwionośnych są wzmocnione, dzięki czemu ogranicza się widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych. Terapię należy powtarzać, aby niwelować widoczność „czerwonej” skóry.

Organic Capillary

230 zł

Zabieg rozszerzony o peeling kawitacyjny i/lub sonoforezę.

Zabieg bankietowy

180 zł

rewitalizacja w 3 krokach dla pięknego wyglądu.

Zabieg bankietowy składa się z 3 elementów działając na skórę nawilżająco, odżywczo i odbudowująco. Zaplanowana impreza, szybki efekt, zaskakujący wygląd to jest idealne rozwiązanie, gdyż kolagen i inne składniki współdziałające tworzą długotrwałe rezultaty.

Sonoforeza

50 zł

Wzmocnienie, obkurczenie rozszerzonych naczyń. Wspiera leczenie trądziku różowatego.

Sonoforeza jest to krótki zabieg mający na celu ograniczenie widoczności rozszerzonych naczyń krwionośnych poprzez wprowadzenie aktywnych substancji do skóry dzięki ultradźwiękom. Zalecamy wykonanie 8-10 zabiegów co 2-3 dni w okresie jesienno – zimowym dla uzyskania najlepszego efektu.

Zabieg samoopalający całe ciało + twarz:

160 zł

Zabieg samoopalający w naszym salonie wykonywany jest całym ciele lub wybranych partiach. Odbywa się on manualnie. Zabieg składa się z peelingu oraz samego rozprowadzania substancji samoopalających. Efekt utrzymuje się do 7 dni, jeżeli nie wykonuje się w tym czasie peelingów. Sam produkt nie pozostawia plam.

Twarz + dekolt + ręce + plecy:

90 zł

Mezoterapia skóry głowy jest to terapia przeznaczona dla osób borykających się z wypadaniem włosów. Jest to problem bardzo powszechny zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Zabiegi są przeznaczone dla osób, które nabyły to utrapienie poprzez czynniki zewnętrzne, nie uwarunkowane genetycznie.

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy Mesoestetic

200 zł

Efekty można zobaczyć już po kilku miesiącach, po poddaniu się terapii, składającej się z 10 zabiegów minimum raz w tygodniu. Kurację należy powtarzać raz w roku, aby stymulować cebulki włosów.

Mezoterapia skóry głowy Dr Cyj

600 zł

Efekty można zobaczyć już po kilku miesiącach, po poddaniu się terapii, składającej się z 4 zabiegów co 2 tygodnie. Kurację należy powtarzać raz w roku, aby stymulować cebulki włosów.

Sprawdź także inne oferty