Zabiegi nawilżające Salon Urody Jolanta Skąpska

ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

Zobacz cennik 

Efekt Białej Perły

220 zł

OPIS ZABIEGU
Efekt białej perły jest to zabieg nawilżający przeznaczony dla ludzi w ciągłym biegu. Dzięki składnikom morskim przenosi Cię w głęboki relaks i odprężenie. Ponadto te elementy działają dwufazowo nie tylko na skórę, ale również na nasz umysł. Może być zadedykowany jako zabieg bankietowy przed ważnym wyjściem. Po terapii skóra jest nawilżona, odświeżona i gotowa na dalsze podboje. zabieg przeznaczony dla cery wrażliwej, płytko unaczynionej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Jego działanie to pobudzenie, odżywienie i wygładzenie, a także maksymalne dotlenienie skóry. Jednak ultra delikatny skład sprawia, że skóra wrażliwa jest bezpieczna.
WSKAZANIA
- cera wrażliwa,
- cera naczynkowa,
- skóra delikatna i skłonna do podrażnień,
- skóra zmęczona.
PRZECIWWSKAZANIA:
- aktywna opryszczka, - zmiany ropne,
- przerwana ciągłość naskórka,
EFEKTY ZABIEGU
- pobudzenie,
- odżywienie,
- wygładzenie,
- dotlenienie,
- zabieg bankietowy, idealny przed ważnym wyjściem.
CZAS TRWANIA: 90 minut

Efekt Białej Perły

320 zł

Zabieg wzbogacony o oczyszczanie wodorowe.

Efekt Błękitnego Retinolu

220 zł

OPIS ZABIEGU
Efekt błękitnego retinolu jest to zabieg bogaty w witaminy i minerały niezbędne dla skóry dojrzałej, odwodnionej z drobnymi zmarszczkami. Bazą są algi. Dzięki połączeniu tych składników skóra zostaje odżywiona, nawilżona oraz oczyszczona. Po wykonaniu serii zabiegów skóra zyskuje regenerację, jędrność. zabieg dla skóry poszarzałej, zmęczonej, odwodnionej, a także z wyraźnymi oznakami starzenia. Jego zadanie to przywrócenie sprężystości, wygładzenie skóry, odżywienie i detoksykacja. Jego działanie opiera się na bogatej w witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe i aminokwasy aldze AFA, zwanej „niebieskim retinolem”.
WSKAZANIA
- skóra zmęczona,
- skóra poszarzała,
- skóra odwodniona,
- skóra dojrzała z widocznymi zmarszczkami,
- skóra łuszcząca się i szorstka

Efekt Błękitnego Retinolu

320 zł

Zabieg wzbogacony o oczyszczanie wodorowe.

Organic Moist

170 zł

Organic Moist to zabieg oparty na 100% naturalnych i organicznych i co warto podkreślić polskich kosmetykach, skierowany do skóry odwodnionej potrzebującej nawilżenia. Po zabiegu można zaobserwować redukcję zmarszczek, nawilżenie oraz uelastycznienie. Odbudowana zostaje również warstwa ochronna skóry.

Organic Moist Extra

230 zł

Zabieg rozszerzony o peeling kawitacyjny i/lub sonoforezę.

Sprawdź także inne oferty