Zabiegi Regenerujące Salon Urody Jolanta Skąpska

Zabiegi Regenerujące

Zobacz cennik 

Regeneracja oczu

80zł

Usuwa zasinienia, działa przeciwzmarszczkowo, liftinguje opadającą powiekę.

Regeneracja oczu to krótki zabieg bazujący na okolicy oczu, polegający na wprowadzeniu odpowiednich składników poprzez głowicę. Trzeba pamiętać, że skóra w tych okolicach jest bardzo cienka, podatna na mimikę twarzy przez co tworzą się zmarszczki. Aby tego unikać, wskazana jest pielęgnacja tego obszaru poprzez taki zabieg, ale również pielęgnację domową.

Signature Lift

260zł

To sztandardowy zabieg amerykańskiej firmy kosmeceutycznej dla osób, które doceniają naturalne, bezpieczne procedury. Naprawia uszkodzenia wywołane promieniowaniem UV, optymalnie nawilża, stymuluje procesy odnowy naskórka.

Signature lift to zabieg oparty na składnikach z witaminą C. Jako jeden z nielicznych może być wykonany również u kobiet w ciąży. Kuracja witaminowa pomagająca w niwelowaniu trądziku różowatego, rumienia czy walcząca z odwodnieniem, szarością, wrażliwością oraz przebarwieniami skóry wynikającymi również z palenia papierosów. Efektem jest delikatne złuszczenie naskórka oraz rozjaśnienie. Podczas terapii towarzyszy również przyjemna woń cytrusowa.

NeoBright

280zł

Zabieg natychmiast rozświetlający i dotleniający skórę. Poprawia gęstość i nawilżenie. Nr 1 jako zabieg bankietowy. Zapytaj o dostępne pakiety.

NeoBright z płatem

335zł

Przeznaczony jest dla cery dojrzałej wzbogacony o biomicelarny płat odmładzający.

Neorevive

320zł

Zabieg natychmiast rozświetlający i dotleniający skórę. Poprawia gęstość i nawilżenie. Nr 1 jako zabieg bankietowy.
Dostępne pakiety tutaj: przejdź do oferty specjalnej

Power Effect / Power Effect Extra

180zł / 280zł

Kompleksowa regeneracja skóry, wygładzanie i nawilżenie.

Power Effect / Power Effect Extra jest to zabieg anti aging z przeznaczeniem dla skóry dojrzałej. Głównym składnikiem jest witamina A. To jest sposób na odwieczny problem związany ze starzeniem. Nie ma szans na jego zatrzymanie, ale ten zabieg jest metodą na opóźnienie tego stadium. Oprócz regeneracji skóry, redukcji zmarszczek uzyskujesz również ochronę.

Sprawdź także inne oferty