Zabiegi liftigujące Salon Urody Jolanta Skąpska

Zabiegi liftingujące

Zobacz cennik 

Biolifting

zabieg poprawiający kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także innych partii ciała. Naturalny lifting poprzez stymulację nakłuwaniem.

Twarz

350 zł

Twarz + szyja

450 zł

Twarz + szyja + dekolt

600 zł

Kuracja Liftingująca ASA

260 zł

Silne działanie złuszczające i stymulujące skórę.

Silne złuszczanie i lifting oraz napięcie skóry. Kuracja liftingująca ASA to zabieg składający się z kwasów owocowych oraz masażu napinającego twarzy, szyi i dekoltu wyróżniającego się zapachem cytrusów. Jeżeli skóra straciła swój blask, występują liczne przebarwienia, widoczne jest zmęczenie to jest to właśnie stop dla tych nieprawidłowości. Oprócz złuszczania się naskórka, zyskujemy napięcie, nawilżenie oraz głęboki relaks. Innymi słowy jest to sposób, którego efekty możemy zaobserwować już po pierwszej wizycie w salonie. Dodatkowym atutem jest brak rekonwalescencji po zabiegu.

Lifting Krioterapia

280 zł

Odświeża, ujędrnia i pobudza skórę, przywraca owal i dawne rysy twarzy, unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiczki”.

Lifting Krioterapia jest to zabieg wykorzystujący ujemne temperatury do pobudzenia krążenia, dotlenienia oraz odżywienia komórek. Doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z tzw. „chomikami” czy też opadającymi policzkami. Poza obszarem na twarzy terapia może zmierzyć się również z ujędrnianiem skóry na brzuchu czy biuście. Jak widać jest to zabieg wielozadaniowy, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Lifting Krioterapia

350 zł

Zabieg wzbogacony o peeling kwasowy.

Odświeża, ujędrnia i pobudza skórę, przywraca owal i dawne rysy twarzy, unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiczki”. Lifting Krioterapia jest to zabieg wykorzystujący ujemne temperatury do pobudzenia krążenia, dotlenienia oraz odżywienia komórek. Doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z tzw. „chomikami” czy też opadającymi policzkami.

Laser Alma Harmony Rejuve – Głowica NIR

Termolifting, poprawia jędrność i wiotkość skóry

twarz

550 zł

twarz + szyja

800 zł

twarz + szyja + dekolt

1100 zł

szyja + podbródek

450 zł

ramiona

1000 zł

brzuch

1000 zł

uda

1000 zł

Dostępne pakiety:

Sprawdź także inne oferty