Zabiegi liftigujące Salon Urody Jolanta Skąpska

Zabiegi liftingujące

Zobacz cennik 

Lifting Falą Radiową

290zł

Spersonalizowana kuracja falami radiowymi.

Lifting falą radiową to terapia przeznaczona dla skóry dojrzałej z naciskiem na zmarszczki. Fale radiowe docierają do zewnętrznych warstw skóry działając na jej wnętrze. Poprzez ten sposób uzyskasz wygładzoną, napiętą oraz nawilżoną skórę. Ważnym elementem jest również unormowanie pracy gruczołów łojowych. Zabieg należy do nieinwazyjnych co jest równoznaczne z tym, że nie koliduje z innymi zadaniami w życiu codziennym.

Kuracja Liftingująca ASA

240zł

Silne działanie złuszczające i stymulujące skórę.

Silne złuszczanie i lifting oraz napięcie skóry. Kuracja liftingująca ASA to zabieg składający się z kwasów owocowych oraz masażu napinającego twarzy, szyi i dekoltu wyróżniającego się zapachem cytrusów. Jeżeli skóra straciła swój blask, występują liczne przebarwienia, widoczne jest zmęczenie to jest to właśnie stop dla tych nieprawidłowości. Oprócz złuszczania się naskórka, zyskujemy napięcie, nawilżenie oraz głęboki relaks. Innymi słowy jest to sposób, którego efekty możemy zaobserwować już po pierwszej wizycie w salonie. Dodatkowym atutem jest brak rekonwalescencji po zabiegu.

Lifting Krioterapia

280zł

Odświeża, ujędrnia i pobudza skórę, przywraca owal i dawne rysy twarzy, unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiczki”.

Lifting Krioterapia jest to zabieg wykorzystujący ujemne temperatury do pobudzenia krążenia, dotlenienia oraz odżywienia komórek. Doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z tzw. „chomikami” czy też opadającymi policzkami. Poza obszarem na twarzy terapia może zmierzyć się również z ujędrnianiem skóry na brzuchu czy biuście. Jak widać jest to zabieg wielozadaniowy, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Lifting Krioterapia

350zł

Zabieg wzbogacony o peeling kwasowy.

Odświeża, ujędrnia i pobudza skórę, przywraca owal i dawne rysy twarzy, unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiczki”. Lifting Krioterapia jest to zabieg wykorzystujący ujemne temperatury do pobudzenia krążenia, dotlenienia oraz odżywienia komórek. Doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z tzw. „chomikami” czy też opadającymi policzkami.

Laser Alma Harmony Rejuve – Głowica NIR

Termolifting, poprawia jędrność i wiotkość skóry

twarz

550zł

twarz + szyja

800zł

twarz + szyja + dekolt

1100zł

szyja + podbródek

450zł

ramiona

1000zł

brzuch

1000zł

uda

1000zł

Dostępne pakiety:

Sprawdź także inne oferty