Logo

Dlaczego warto korzystać z usług salonu kosmetycznego?

#aktualności #porady #konkursy #nowe zabiegi #nowe produkty #recenzje #opinie #akcje promocyjne #kobietaradom #wydarzenia

Pewnie nie dla wszystkich, bo wiele z was juz dawno odpowiedziało sobie na to pytanie, ale są tutaj takie osoby, które myślą po co …. Po co mam wydać na maseczkę w salonie, skoro mogę kupić każdą maskę w sklepie, nałożyć i oto mam ten sam efekt. Czyżby??

I po to właśnie będzie ten tekst , aby wykazać wiele zalet, które niesie za sobą wizyta w salonie.Po pierwsze -diagnoza. Czy chociaż raz w życiu skorzystałaś z profesjonalnej porady , aby określić prawidłowo rodzaj i stan swojej skóry? Od tego należałoby przede wszystkim zacząć. W salonie służą do tego takie narzędzia jak karta konsultacyjna, urządzenia do badania skóry oraz pomiaru parametrów oraz wprawne oko specjalistki , która conajmniej kilka lat uczyła się na ten temat .

Napewno taka diagnoza pomoże w 100% pewniej i bezpieczniej dobrać pielęgnację domową czy wybrać najlepszy zabieg.Trudno uwierzyć mi w fakt, ze idąc do drogerii Pani sprzedawczyni zrobi to lepiej, widząc przed sobą klientkę w makijażu , czy klienta, który nie do końca wie jaki ma rodzaj cery. I co i kto wtedy decyduje o Twoich zakupach? Niejednokrotnie wygląd słoiczka, czy jeden składnik , który znasz, czy polecenie koleżanki. Ale czy ona ma taką samą cerę jak TY? Na nasza skórę oddziaływuje wiele czynników zewnętrzych, jak pora roku, czy zanieczyszczenia środowiska ale i wewnętrznych , jak dieta, czy stres dlatego prawidłowe rozpoznanie czyni ten dobór prawidłowym. W zaciszu salonu jest na to miejsce i czas.

Pierwszym krokiem do pielęgnacji jest oczyszczanie i nie mam tu na myśli żadnej manualnej masakry. Za oczyszczoną skóre uważamy prawidłowe zmywanie , ale też pozbywanie się regularnie przesuszonego naskórka, ktory jest przyczyną ściągania , czy kaszaków, szorstkiej , czy matowej , poszarzałej cery oraz brak zaskórników. I to tu ,w salonie znajdziesz prawidłowe rozwiązanie dla swojego problemu. Niewątpliwą zaletą jest fakt ,że pobyt w salonie jest przyjemnością ( z kilkoma wyjątkami:))))

Jest to czas wyłącznie dla Ciebie, w otoczeniu muzyki , gdzie wszystkie zabiegi służą Twojemu dobru. Komu z nas nie należy się coś takiego od czasu do czasu. Wyobraź sobie przyjemne pomieszczenie, ciepło , przytulnie , delikatny zapach , wspaniałe kosmetyki oraz przyjazna kosmetyczka, czy fizjoterapeutka i wszystko tylko dla Ciebie!!

I tu począwszy od manicure, poprzez zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję , dekolt , a skończywszy na peelingu i masażu całego ciała.

Wszystko dla Twojego dobrostanu. W salonie możesz od razu zakupić produkty to kontynuacji pielęgnacji domowej, co wiele ułatwia, po pierwsze masz je od razu, po drugie są kompatybilne z pielęgnacją w salonie, po trzecie kosmetyki dystrybuowane przez salony mają wyższe stężenia niż te drogeryjne. Co za tym idzie są skuteczniejsze.

To raczej całkiem sporo zalet, prawda?

Mało tego nie trafi się tu coś przypadkowego , co Ci nie sluży i musisz oddać komuś z rodziny ewentualnie wyrzucić. Czasami to może być spora oszczędność. W podsumowaniu zalety to: prawidłowe rozpoznanie rodzaju cery, codzienna skuteczna pielęgnacja, oszczedność w przypadku nietrafionych zakupów oraz niewątpliwie przyjemność jaką niesie za sobą fakt dbania o siebie!!!

 

 

Polecamy przeczytać także

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami, wpisami na bloga i wydarzeniami
Zapisz się do newslettera, a na Twojego maila przyjdą powiadomienia o naszych aktualnościach
Potrzebujemy także wyrażenia zgody na przesyłanie do Ciebie wiadomości z aktualnościami Salonu *