Logo

Twoje zimowe przesilenie

#aktualności #porady #konkursy #nowe zabiegi #nowe produkty #recenzje #opinie #akcje promocyjne #kobietaradom #wydarzenia

Końcówka roku i początek nowego to dla wielu z nas bardzo ciężki okres.

W pracy zwykle na koniec roku jest najwięcej zadań do zamknięcia i napięte terminy.

A tu święta za pasem i jakże wymagający czas. Czekają zakupy prezentów, sprzątanie, gotowanie , pieczenie ,a w tym wszystkim jeszcze rodzina , która tez ma swoje oczekiwania wobec nas. , 

 

Dopada nas zmęczenie, które niejednokrotnie maluje się na twarzy.

Jeśli w tym roku puściły Ci nerwy lub coś zawaliłaś w tym okresie, a do tego na zdjęciach z Wigilii widać Twoje podkrążone oczy tzn , że czas zastanowić się jak sobie pomóc.

W tych czasach wymagamy od siebie zbyt wiele. Dawniej , nasi przodkowie w tym okresie zimowym wyciszali swoją aktywność (zgodnie z naturą) i zbierali siły na wiosnę.

Nasze czasy wymuszają nadaktywność, ale jeśli wprowadzimy tam  choćby trochę relaksu , to  jednak jest to jakaś rekompensata.

W swoim kalendarzu zaplanuj juz w październiku , zakupy prezentów i dla równowagi oczyszczanie skóry , czy zabieg z kwasami. W listopadzie zrób generalne porządki domowe, a jako nagrodę zaplanuj   peeling i masaż całego ciała  ciepłym olejem. 

Twoje ciało będzie nawilżone i wdzięczne .

Na początku grudnia zaplanuj zabieg regenerujący twarzy i pedikiur, dodatkowo kup sobie dobraną dla swojej  cery maseczkę oraz płatki pod oczy. 

Na wszystkie zabiegi umów się z miesięcznym wyprzedzeniem , bo wtedy przyjemniej się pracuje , wiedząc jaka czeka Cię za to nagroda, a dodatkowo masz dostępne godziny , które są odpowiednie dla Ciebie.

Zaplanuj kto z rodziny zrobi sałatkę, kto odkurzy,  a gdzie zamówić pierogi na święta i odpuść sobie!!!

Na ostatnią chwilę zrobisz manikiur, a w domu maseczkę i płatki .

Jest jeszcze tylko jedna rzecz, którą trzeba zrobić od razu po przeczytaniu tego artykułu.

Weź do ręki kalendarz i z miesięcznym wyprzedzeniem  wpisz swoje aktywności w 2020r , aby okres świąt był dla nas niczym nie zakłóconą idyllą.

 

 

„Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy”

Polecamy przeczytać także

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami, wpisami na bloga i wydarzeniami
Zapisz się do newslettera, a na Twojego maila przyjdą powiadomienia o naszych aktualnościach